06 September 2024 - Friday

BORIS BREJCHA ANOTHER DIMENSION TOUR

İstanbul
750.00 TRY - 6600.00 TRY
BORIS BREJCHA ANOTHER DIMENSION TOUR

Event Details

Elektronik müzik sahnesinin en yenilikçi sanatçılardan Boris Brejcha Dimensions albüm turu kapsamında 6 Eylül'de Bonus Parkorman sahnesinde İstanbul'da! Minimal techno'nun benzersiz maskeli şövalyesine Moritz Hofbauer ve Frieder & Jakob eşlik ediyor! Uzun süre akıllarda kalacak olan bu gecenin biletleri gmticket.com'da!

Standard Ticket: Genel Alan Katılımına giriş hakkı tanımaktadır.
Backstage Ticket: Sanatçı arkasında bulunan özel alan & genel alana giriş hakkı tanımaktadır.
Flexible Ticket: Satın alınan alana giriş hakkı dışında etkinlik başlangıcından 24 saat öncesine kadar iade veya farklı bir etkinlik bileti ile farkı ödemek şartı ile değişim hakkı tanımaktadır.

Bistro ve Loca talebiniz için linkten bize ulaşabilirsiniz / For Table & VIP Box Requests you can apply via the link: Apply

Bonus Parkorman'da gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, Garanti BBVA Bonus, Money ve Flexi kart kullanıcılarına özel bir fırsat sunuluyor: tüm Bonus Parkorman etkinliklerinde %10 bonus! Bu avantajdan faydalanarak, bir ay içinde en fazla 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya detayları ve katılım koşulları için bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Genel Kurallar

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş ve üzeri tüm Katılımcılar bilete tabiidir.
- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Etkinlik süresince tüm Katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan Katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir. 
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Yiyecek, içecek ve açık sigara paketleri etkinlik alanına alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.
- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Katılımcıya aittir.
- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı
organizatöre ait olup Katılımcı Etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Açık tütün ve tütün mamüllerinin etkinliğe girişi yasaktır.
- Label Project tarafından vestiyer ve otopark hizmeti verilmemektedir.

06 September 2024 Friday 16:00

07 September 2024 Saturday 00:00


Bonus Parkorman, Maslak, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye, Sarıyer, İstanbul


View Map