26 June 2022 - Sunday

Eli Iwasa

İstanbul
Eli Iwasa

Event Details

Brezilya elektronik müzik endüstrisinin en önemli ve saygın sanatçılarından Eli Iwasa, Generic Music ve Label Project işbirliğiyle 26 Haziran’da ilk kez İstanbul'a geliyor!

Sao Paulo’da “Caos” ve ödüllü “Club 88” adlı iki klüp sahibi, Warung Beach Club’ın resident DJ’i olarak birçok unutulmaz performansa imza attı.

Eli, hem işletme hem organizatörlük alanında da başta efsanevi Love.e Club olmak üzere Brezilya sahnesinin gelişiminin başından beri esaslı bir rol aldı. Şimdilerde, özellikle Campinas şehrinde birçok top class sanatçıyı ağırlayarak ülkesini dans müziğinin ateşli noktalarından biri haline getirdi ve böylece Sao Paulo eyaletinin müzik sahnesinin kapsamlı dönüşümünden sorumlu oldu.

Eli Iwasa tekno ve türlerine daima destek ve tam bir inanışa sahip. Phönix Park'ta bu unutulmaz deneyimin parçası olmak için avantajlı dönem biletler satışta.

EN//
Eli Iwasa, who is one of the most important and respected players in Brazil’s electronic music industry is coming to Istanbul for the first time with the cooperation of Generic Music and Label Project, on June 26th!
She is the owner of two relevant clubs in São Paulo, Caos and the awarded Club 88, one of resident DJs at Warung Beach Club, she excelled both as a in-demand DJ and as an entrepreneur.

Eli played a fundamental part in the Brazilian scene development since its early days, both running and curating clubs and events such as the legendary Lov.e Club - she has now been responsible for a wide transformation of the scene in the State of São Paulo, most specifically in the city of Campinas, which she helped turning into a dance music hotspot in her home-country, bringing A-Class artists to a city outside São Paulo’s grounds — always promoting and believing in techno and its strands.

Kurallar:

-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır. 
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

26 June 2022 Sunday 19:00

27 June 2022 Monday 01:00


Klein Phönix Park, Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 43. Sk. 52. Sokak D:No:12,, Sarıyer, İstanbul


View Map