Magic Break 2021 – Magic United

Uzun bir aranın, uzun bir sessizliğin ardından yarınlar yokmuşçasına dans edeceğimiz bir yolculuk sizleri bekliyor, Magic Break durdurak bilmeden denizin kumun ve güneşin tadını en güzel müziklerle çıkaracağımız Continents’ı sunuyor!

Lykia World Hotel’in rengarenk coğrafyasında 21-24 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Magic Break 2021’in yepyeni anılarla dolduracağımız 2.periyodunda, 999999999, Adriatique, I Hate Models, Joyhauser, Mind Against, SNTS, T78, Township Rebellion ve lokal sahnenin spektekular isimleri bizlerle olacak.
Bu muhteşem 3 günün ultra her şey dahil otel/çadır biletleri magicbreaktr.com’da satışa başladı!
————

After a long break and a long stillness, a  journey awaits where we dance as if there is no tomorrow, Magic Break presents Continents where we’ll all enjoy the sun, the sea, the sea sand, the good music.

Taking place in the beautiful world of Lykia World Hotel, second period of Magic Break 2021 happening on 21-24 October to be filled with new magical memories presents 999999999, Adriatique, I Hate Models, Joyhauser, Mind Against, SNTS, T78, Township Rebellion and many incredible local artists.

The ultra all-inclusive hotel/camping tickets of this spectecular journey are now on sale at magicbreaktr.com!

#magicbreak

Lykia World Hotel’in rengarenk coğrafyasında 16-24 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Magic Break 2021’in yepyeni anılarla dolduracağımız periyotları;

16-19 Ekim Locals United (yerli sanatçılar) Rezervasyon Yap

19 Ekim Locals United After  >>  Rezervasyon Yap

20 Ekim Pre Magic United  >> Rezervasyon Yap

21-24 Ekim Magic United (yerli ve yabancı sanatçılar) Rezervasyon Yap

Tüm fiyatlara belirtilen gece sayısı kadar herşey dahil konaklama ve festival bileti dahildir.Fiyatları görüntülemek için tıklayınız 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme