PERC

Elektronik müziğin geleceğine yönelik güçlü öngörülerini, geçmişine yönelik kapsamlı bilgileriyle birleştirerek techno’nun bugününü şekillendiren başlıca aktörlerden biri haline gelen Londra menşeli Ali Wells, namı diğer Perc, ilk kez İstanbul’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi100% Studio sahnesinde!

Dünyanın dört bir yanında sergilediği performanslarını Drumcode, Kompakt Records, CLR gibi etkili plak şirketlerinin yanı sıra kendisine ait Perc Trax’in de etiketini taşıyan 3 stüdyo albümü ve sayısız single, EP ve remix ile taçlandıran Perc’ün bizi sürükleyeceği gecenin biletleri çok yakında satışta!

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
– The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
– Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme