JOYHAUSER ALL NIGHT LONG

Büyüleyici ve melankolik seslerin eşlik ettiği parçaları ve destansı uyumlarla dolu raw techno setleri ile gelecek vaadeden Belçika’nın yeni gözde ikilisi Joyhauser, Label Project ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi işbirliğiyle 11 Ocak’ta bu sefer All Night Long setleriyle tekrar İstanbul’da %100 Studio sahnesinde!

Belçika’daki hemen hemen her kulüpte çalan, Awakenings, Extrema Outdoor, Tomorrowland ve Pukkelpop gibi elektronik müziğe yön veren birçok büyük festivalde sahne almalarının yanısıra, bu kadar kısa zamanda tüm dünyayı dolaşarak övgüler alan Joyhauser’in bu heyecan verici yükselişini izleyeceğimiz gecenin biletleri çok yakında satışta!

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
– The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
– Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme