Headhunterz : Frirave

FRIRAVE IS BACK!

OTP Events olarak aktif olduğumuz 2012-2015 yılları arasında Blasterjaxx, Makj, Danny Avila, Sander Van Doorn, Quintino gibi Big Room’a yön veren sanatçıları ağırladığımız Frirave etkinlik serisi 5 yıl aradan sonra geri dönüyor!

7 Şubat Cuma günü hardstyle’ın dünyadaki 1 numarası Hollandalı Headhunterz Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi’nde!

Hardstyle söz konusu olduğunda bu müzik üzerindeki etkisi şüphesiz ki diğer isimlerden çok daha büyük olan Headhunterz, ilk parçaları yayınlandıktan itibaren isminden söz ettirmeye başladı. Bu başarısı Defqon.1, Qlimax, Qontinent gibi Q-Dance’in en büyük festivallerinin yanısıra Tomorrowland, Coachella, Ultra ve benzeri dev festivallerde de performans sergilemesini beraberinde getirdi.

Frirave’in geri dönüşüyle beraber muhteşem bir geceye imza atacak olan Headhunterz’a lokal sahneden Arem Ozguc & Arman Aydın, Ersin Aylı ve Sercan Yanbay eşlik edecek.

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
– The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
– Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme