ENRICO SANGIULIANO

Dünyanın her yerinden techno devlerinin desteklerini almasına rağmen yalnızca en iyi malzemeye odaklandığı remix projelerini büyüyüşünün her aşamasında mükemmeliyetçiliğinin süzgecinden titizlikle geçiren, 2016 yılının “En Çok Satan Techno Dj”, 2019 yılının ”En İyi Prodüktör” ödüllü Enrico Sangiuliano 31 Ocak 2020’de bu sefer Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde!

Elektronik müzik sahnesinin hangi tarafında olursanız olun, sadece Techno değil Drum and Bass, Psy-Trance gibi janraları da geçmişine sığdırmış ve adını unutturmamaya adeta yeminli, İtalyan ses mühendisi, prodüktör ve dj Enrico Sangiuliano’ya hayran olmamak elde değil.

Uluslarası kariyerinin dünyadaki ilk yankısı “Can You Hear Me” ile 2015 yılında Beatport dahil tüm listelerin ve dans sahnelerinin birincilik kütüğüne adını çivileyen Enrico’nun dinleyiciyle buluştuğu dans pistlerinden yalnızca bir kaçı Sonar, Tomorrowland ve Awakenings…

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
– The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
– Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme