CAMELPHAT

2017 yazından beri dans pistlerinin ve listelerinin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen ve Defected Records etiketi taşıyan Cola single’ıyla tanıdığımız, 2008’de Dave Whelan ve Mike Di Scala tarafından kurulan İngiliz ikili CamelPhat’in, House & Techno tarzındaki özgün kültürünü şehirlerinin zengin mirasından ödünç aldığını tahmin edebiliyoruz.

Cesur ritimlerin, dinamik soundların ve Elderbrook’un eşlik ettiği başarısını video ile taçlandırdıkları Cola, çıkışından üç hafta sonra Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Belçika ve İrlanda’da ilk yirmiye yükselirken, yalnızca bir kaç ay sonra “Best Dance Track” kategorisinde 2018 Grammy Müzik Ödülleri’ne aday gösterildi.

Listelerdeki başarılarına dans pistinde de eşlik etmek üzere 15 Şubat Cumartesi gecesi Zorlu PSM’de sahne CamelPhat’in!

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe alınmayacaktır.
– The event is 18+. The guests under 18 will not be accepted to the event.
– Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
– Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme